Opinie | Kancelaria antywindykacyjna - Pogromcy Egzekucji

Opinie

Współpracowałeś z nami? Dodaj swoją opinię

Opinie o nas

No Title

Rated 0 out of 5
18 lutego, 2024

Czy Sądy się mylą w sprawach egzekucyjnych?

TAK. Sąd w Koszalinie po zażaleniu przyznał się że Orzekał w składzie 1 a nie 3 Sędziów! Jak to możliwe? Może trzeba zapytać komornika. Niebywałe jaki wpływ mogą mieć osoby trzecie na działania Sądów.

ks - ksiadz

No Title

Rated 0 out of 5
18 lutego, 2024

Patologiczni komornicy potrafią wysłać dłużnikowi ważne pismo po czym odszukać listonosza i zapłacić mu dwieście złotych aby nie pozostawił awiza, aby nieświadomy dłużnik nie odebrał na czas i nie uzupełnił braków przez co szybciej go można ograbić powołując się na tzw fikcję doręczenia. Poczta nigdy się nie przyzna, listonosz też a sprytny i cwany komornik może ograbić dłużnika powołując się na brak odbioru korespondencji !

Listo korupcjo nosz 200 pln

No Title

Rated 5 out of 5
18 lutego, 2024

Opinia Klienta:

Jak można poczytać w internecie Sądy od 35 lat mają najniższą opinie i zaufanie społeczne. Ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć że Sądy nie są dla ludzi. Zwykły człowiek nie ma szans ma być pozbawiony majątku za grosze ma być pokorny, najlepiej głody i biedny i jeszcze zastraszony. W ten sposób buduje się politykę społeczną również przy udziale Sądów. Brakuje jeszcze tylko kar śmierci za krytykę i pisanie prawdy i mamy już idealny system

Prze Sad

No Title

Rated 0 out of 5
16 lutego, 2024

Relacja Klienta:

Tak takie są fakty komornicy powszechnie zażywają narkotyków, przypomnę to ludzie którzy w ręku mają pieczątkę z Orłem. Komornik krzyczał dziś na mnie z pianą na ustach jak jakiś ćpun trzeba go zbadać na obecność narkotyków we krwi i włosach bo to miesiąc się podobno utrzymuje. Urzędnik z pieczątką z Orłem, w swoim biurze w godzinach pracy wydzierał się na mnie krzyczał machał rękami – jak jakiś świr – takie zachowania można obejrzeć tylko w domu wariatów.

Narcos

No Title

Rated 0 out of 5
16 lutego, 2024

Komornik z Wwy MW wyliczył koszty poszukiwania majątku na kwotę 3.666 pln, koszt sprawdzenia kilku baz – to jest – roboczogodzina.

Jak widać 8709 spraw w roku x 3.667.29 pln daje kwotę:

31.938.428,61 pln – trzydzieści jeden milionów!!!! Tylko łupić poszukiwaniem majątku nic nie trzeba znajdować! 31 milionów rocznie

Poszukiwacz

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Uzyskaj wsparcie