Pomoc dla zadłużonych. Oddłużanie osób fizycznych, prywatnych | Kancelaria antywindykacyjna - Pogromcy Egzekucji

Pomoc w oddłużaniu osób fizycznych

Niespłacone kredyty, raty czy pożyczki to nie tylko codzienny dyskomfort, ale również realna groźba utraty posiadanego majątku na poczet spłaty zadłużenia. Aby do tego nie dopuścić, warto pomyśleć o skutecznym i bezpiecznym wyjściu z długów, które pozwoli zaspokoić roszczenia wierzyciela i odsunie widmo egzekucji komorniczej. Nasza kancelaria antywindykacyjna oferuje pomoc dla ludzi zadłużonych, wspierając oddłużanie osób fizycznych, według opracowanej wcześniej, indywidualnej strategii.

Z artykułu dowiesz się:

Antywindykacja – szansa na skuteczne oddłużanie osób fizycznych

Od ponad 20 lat wspieramy naszych Klientów – zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej – w bezpiecznym i zgodnym z literą prawa wychodzeniu ze spirali zadłużenia. Nasi specjaliści otaczają opieką prawną i wsparciem merytorycznym dłużników, którzy na skutek rozmaitych sytuacji życiowych, takich jak utrata pracy, choroba własna lub osoby bliskiej czy innych zdarzeń losowych, utracili płynność finansową i nie są w stanie spłacać terminowo swoich zobowiązań. Wyznajemy zasadę, że z każdego zadłużenia da się wyjść, pod warunkiem wypracowania i zastosowania odpowiednich rozwiązań, umożliwiających osiągniecie ugody z wierzycielami. Jako dłużnik powinieneś zdawać sobie sprawę, że komornik jest jedynie wykonawcą nakazu zapłaty i tak naprawdę od wierzyciela zależeć będzie decyzja o ewentualnym wstrzymaniu egzekucji.

Pomoc dla zadłużonych osób fizycznych– nasza oferta

Podstawą skutecznej pomocy dla zadłużonych osób fizycznych (ale również przedsiębiorstw), jest opracowanie szczegółowego planu wychodzenia z długów. Wsparcie naszej kancelarii w tej kwestii, znacznie ułatwi całą procedurę i pomoże w stworzeniu optymalnej strategii na zażegnanie problemów finansowych. Współpraca rozpoczyna się od szczegółowej analizy sytuacji Klienta oraz oceny jego możliwości finansowych i majątkowych w zakresie spłaty wierzytelności. Mając szczegółowe informacje na ten temat, przystępujemy do stworzenia planu spłaty zadłużenia, dokładając wszelkich starań, by był on możliwy do realizacji, a jednocześnie atrakcyjny dla wierzycieli. Rozpoczynanie negocjacji z bankiem lub inną instytucją, która zgodnie z prawem domaga się zaspokojenia swoich roszczeń bez konkretnego planu, znacznie zmniejsza szanse dłużnika na wypracowanie porozumienia i wstrzymanie postępowania egzekucyjnego. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz pewność kompleksowo i procesjonalnie sporządzonego planu naprawczego, który pomoże przekonać Twoich wierzycieli, by dali Ci jeszcze jedną szansę na spłatę zobowiązań.

Zapewniamy pomoc w oddłużaniu:

   • kredytów hipotecznych,
   • kredytów we frankach,
   • kredytów gotówkowych i konsumpcyjnych (zakupów na raty),
   • kart kredytowych,
   • pożyczek pozabankowych,
   • odszkodowań,
   • zaległości względem fiskusa i ZUS,
   • wielu innych należności i roszczeń, będących przedmiotem windykacji.

Skuteczna pomoc dla ludzi zadłużonych

Jeśli w Twoim przypadku, sąd na wniosek wierzyciela wydał nakaz wszczęcia egzekucji komorniczej lub doszło już do zajęcia określonych składników Twojego majątku, nadal masz szansę na skuteczne oddłużanie osób fizycznych i obronę swojej własności przed komornikiem. Każda sytuacja w trakcie postępowania jest przez nas szczegółowo analizowana i gdy tylko pojawią się wątpliwości, dające podstawę do wniesienia skargi lub odwołania, odpowiednie pisma z pewnością zostaną przez nas przygotowane. Przykładem może być rażąco zaniżona wycena wartości domu, samochodu lub innego ze składników mienia dłużnika, czy zajęcie któregoś z wymienionych w ustawie świadczeń, niepodlegających egzekucji komorniczej, np. alimentów lub minimalnego miesięcznego wynagrodzenia za pracę.

Pamiętaj, że jako dłużnik, masz prawo zaskarżyć każde działanie komornika lub windykatora, które jest sprzeczne z prawem lub bezpośrednio godzi w Twoje interesy. Oferowana przez nas pomoc dla zadłużonych, ułatwi skuteczne dochodzenie swoich praw w nierównej walce pomiędzy dłużnikiem a machiną urzędniczą, która często tylko w teorii wypełnia swoje obowiązki zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kancelaria antywindykacyjna – dlaczego warto?

Jeśli komornik zajął Twój majątek, czas na zdecydowane działania w obronie swojej własności. Dowiedz się jak walczyć z komornikiem. Wśród wielu korzyści, jakie daje dłużnikowi współpraca z kancelarią antywindykacyjną, warto zwrócić uwagę nie tylko na kontrolę procesu oddłużania osób fizycznych i zwiększenie szansy na wypracowanie ugody z wierzycielem. Nasza usługi to również skuteczna obrona majątku dłużnika przed zajęciem, gwarancja egzekucji zgodnej z prawem i prowadzonej z poszanowaniem interesów oraz godności wszystkich stron, czy kompleksowa pomoc prawna w procesie oddłużania osób fizycznych. Sprawdź ofertę i skontaktuj się z naszym biurem już dziś – wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie Twoich problemów finansowych.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Uzyskaj wsparcie