Ochrona nieruchomości | Kancelaria antywindykacyjna - Pogromcy Egzekucji

Ochrona nieruchomości

Ochrona nieruchomości

Zapobiegnij wymuszonej egzekucji nieruchomości

Jako działająca niemal od 20 lat kancelaria, specjalizujemy się w egzekucjach komorniczych i mamy na swoim koncie wiele uchronionych przed wymuszoną sprzedażą nieruchomości.

Egzekucja z nieruchomości prowadzi najczęściej do sprzedaży majątku
dłużnika po znacznie zaniżonej cenie, która w dodatku nie wystarcza na pokrycie zaciągniętych przez niego zobowiązań i wpędza go w jeszcze większą niewydolność ekonomiczną.

Egzekucja nieruchomości – standardowy przebieg egzekucji w praktyce:

Rzeczoznawca na zlecenie komornika szacuje nieruchomość do sprzedaży wymuszonej czyli około 20% poniżej ceny rynkowej. Cena wywołania z pierwszej licytacji to o kolejne 25% niższa cena. Z ceny sprzedaży należy odliczyć 15% prowizji komornika. Daje to łącznie sprzedaż za 40% realnej rynkowej wartości nieruchomości.

Zdarza się oczywiście że na licytację przyjdzie kilka osób i będą się przebijać o zakup, ale ostatecznie nikt nie kupi za wysoką cenę, jak również cena będzie pomniejszona o 15% prowizji komornika.

Działamy skutecznie i profesjonalnie

Możemy pomóc Tobie w następujący sposób:

Pomagamy sprzedawać nieruchomości

Dajemy gwarancję sprzedaży każdej nieruchomości od miesiąca do pół roku w zależności od rodzaju. Nieruchomości najszybciej zbywalne to mieszkania w dużych miastach. 

Działamy z poszanowaniem prawa

Wszystkie czynności prowadzimy z poszanowaniem prawa. Nasz cel to zaspokojenie wierzyciela w egzekucji z uwzględnieniem wartości rynkowej majątku dłużnika w procesie egzekucyjnym.

Zapewniamy profesjonalną wycenę

Nie pobieramy opłat z góry ani innych dodatkowych opłat. Nasze wynagrodzenie to średnia wartość prowizji agencji nieruchomości, czyli ok. 2%.

Przed podjęciem decyzji o sprzedaży:

Prosimy o zapoznanie się z zagadnieniami prawnymi dotyczącymi sprzedaży nieruchomości w egzekucji a w szczególności: 930 KPC, 300 KK i inne.

Uchroń się przed utratą majątku!

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem.
Skontaktuj się z nami lub wyślij wniosek z zapytaniem.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Uzyskaj wsparcie