Egzekucja - ochrona wierzycieli | Kancelaria antywindykacyjna - Pogromcy Egzekucji

Egzekucja – ochrona wierzycieli

Ochrona interesów wierzycieli

Zapewnij sobie korzystną egzekucję długu

Naszym celem jest ochrona interesów wierzycieli w procesie egzekucyjnym, a co za tym idzie też ochrona praw dłużnika.
Uczciwie przeprowadzona egzekucja to spłacony wierzyciel i zadowolony dłużnik uwolniony z długów.

Komornik = Brak ochrony praw dłużnika

Nie polegaj na komorniku!

Komornicy ustawowo odpowiedzialni za prowadzenie egzekucji są bezkarni, wykorzystują swój status i wykorzystują powszechną niewiedzę i niezrozumienie procesów egzekucji przez społeczeństwo – zarówno wierzycieli i dłużników – po to aby osiągnąć ZYSK.

Cel komorników to szybka egzekucja bez poszanowania prawa, wierzyciela i dłużnika. Efekt to dłużnik który ma sprzedany majątek w egzekucji, za grosze, za kwotę która nie pokrywa długu. Idąc dalej w ten sposób hoduje się miliony dłużników którzy do końca życia mają dług. Upadłość konsumencka jest dla nielicznych. W konsekwencji setki tysięcy ludzi zostają bez majątku z długami.

Komornik = Egzekucja za grosze

Straty z egzekucji komorniczej

Rocznie w egzekucjach sprzedaje się, po za kontrolą dłużników ich majątek o wartości ok. 6 mld pln. To olbrzymia kwota uzyskana ze sprzedaży majątku dłużników. Z kwoty tej do kieszeni komorników trafia około 15%, są więc zainteresowani aby majątek został sprzedany szybko i za małe pieniądze, poniżej wartości rynkowej. Zaniżone ceny sprzedaży majątku to strata dla wierzycieli.

Egzekucja zaniża wartość majątku średnio o 40%. Mamy więc proste wyliczenia: 4 mld pln, to kwota na jaką rocznie wierzyciele zostają poszkodowani.

Zadbaj o korzystne rozwiązanie dla siebie

Powierz swoją wierzytelność w ręce profesjonalistów

Jesteśmy po to by egzekucja miała godną twarz. Egzekucja pod naszą kontrolą i nadzorem to gwarancja uczciwego procesu egzekucyjnego z korzyścią dla wierzyciela i dłużnika.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Uzyskaj wsparcie