Opinie | Kancelaria antywindykacyjna - Pogromcy Egzekucji

Opinie

Współpracowałeś z nami? Dodaj swoją opinię

Opinie o nas

No Title

Rated 0 out of 5
3 lutego, 2024

Komornik nie decyduje o ratach! Chcesz raty – odezwij się do wierzyciela. Komornik przez 2 lata pobierał po 5 tyś od Klienta po czym sprzedał mu dom wysyłając korespondencję na fikcyjny adres!. Z premedytacją oszukał Klienta aby sprzedać mu dom i zarobić prowizję, a może podstawił kogoś z rodziny?!?!

Yanek

No Title

Rated 0 out of 5
3 lutego, 2024

Żywa relacja Klienta:

Tak takie są fakty komornicy powszechnie zażywają narkotyków, przypomnę to ludzie którzy w ręku mają pieczątkę z Orłem. Komornik krzyczał dziś na mnie z pianą na ustach jak jakiś ćpun trzeba go zbadać na obecność narkotyków we krwi i włosach bo to miesiąc się podobno utrzymuje. Urzędnik z pieczątką z Orłem, w swoim biurze w godzinach pracy wydzierał się na mnie krzyczał machał rękami – jak jakiś świr – takie zachowania można obejrzeć tylko w domu wariatów.

APD

No Title

Rated 0 out of 5
2 lutego, 2024

Otrzymałem informacjeę od Pana mecenasa Jana Winnickiego i jestem zainteresowany współpraca z kancelarią.

Andrzej Eugeniusz Klimek

No Title

Rated 0 out of 5
1 lutego, 2024

Ks z Kutna zorganizowała licytacje w styczniu 2024 na podstawie operatu z 10 lipca 2018 roku! W 2024 licytacja na podstawie wyceny z 2018 roku! – opartą na cenach z 2016 roku!

PAD

No Title

Rated 0 out of 5
30 stycznia, 2024

Nagłośnię też jeśli za hejterem kryje sie komornik. Komorniku bądź człowiekiem!

Admin 2

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Uzyskaj wsparcie