Zero kontaktu, nie odbiera wiadomości, ani na nie nie odpowiada.Najpierw zajmuje konto, potem emeryturę, potem dopiero wysyła pismo o zajęciu. Powołuje się na nakaz zapłaty, ale go nie dostarcza. Nie umożliwia spłatę w całości, tylko co kilka dni zajmuje różne kwoty, które nie wiadomo skąd się biorą. Mogę liczyć na to że da mi może miesiąc przerwy i znowu zacznie?A poza tym co to jest? Firma tzw. e- kancelaria z Wrocławia, sąd w Lublinie a komornik z Człuchowa. Czy to towarzystwo wzajemnej adoracji? Nie nam zamiaru odpuścić, komornik nie jest po to by lekceważyć i przedmiotowo traktować ludzi.
prawnikiem chciałabym przedstawić pani wersję i motywację postępowania.
Miłego dnia życzę, mimo wszystko
Opinie o Jaworska Paula Izabela, Człuchów